Nowe mundury!

3. Pułk Piechoty prezentuje:

Mundury fizylierów 3. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego

Po dwóch żmudnych tygodniach pracy nad naszymi mundurami wreszcie się udało. Ubiór fizyliera 3. Pułku Piechoty ujrzał światło dzienne. Niestety jak widzicie udało nam się stworzyć jeden mundur ale to nie koniec. Z czasem następne mundury będą dodawane do modpacka. Oczywiście cała zasługa leży po stronie naszego Kapitana Raddeo – Dowódcy I Kompanii 3. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego, który wykazał się nie małym oddaniem naszej sprawie. Miejmy nadzieje, że na tym sie nie zatrzyma. Dziękujemy także większą lub mniejszą pomoc ze strony Sztabu 4. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego, którzy pomogli nam w sprawach mundurowych i modyfikowania.

Link do ModPacka 3. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego

http://www.sendspace.com/file/qgajfj

(Wersja 0.1)

Niestety bardzo mi przykro, ale hasło do archiwum jest udostępniane tylko członkom 3. Pułku Piechoty i osobom którzy otrzymają specjalne zezwolenie.

Już niedługo pojawi się nowa wersja munduru (poprawiona z oficerem)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>