Ponowny powrót! Byle w chwale!

Witajcie znowu dzielni żołnierze 3. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego! Miejmy nadzieje, że tym razem nikt nie zakłóci spokoju naszego starego regimentu, który już tak nam się wysłużył. Tym razem będzie inaczej! Będziemy dążyć do doskonałości w reprezentacji polskiej dyscypliny i także oręża! Pozdrawiam tych, którzy już są miedzy nami, ale nie zapominam o tych osobach, które bacznie przyglądają się naszym poczynaniom mając nadzieje na nasz sukces lub także w pewnym wypadku klęskę.

Wierze, że podołamy temu zadaniu i zbudujemy regiment marzeń. Gdzie dyscyplina i zabawa będzie płynąć jednym korytem. Starajmy się osiągnąć nasze główne cele, które postawiliśmy sobie na start. Już wkrótce będziecie mogli zrzucić Francuskie mundury i założyć polskie – 3. Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego wykonane przy pomocy naszego Kapitana Raddeo który w pocie czoła pracuje nad nimi codziennie.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem naszym następnych zrealizowanym celem może być współpraca z grupą rekonstrukcyjną 3. Pułku Piechoty. Jednak musimy zaprezentować się godnie w ich oczach. Dlatego oczekuje od was żołnierze pełnego skupienia i nieustannego wysiłku w utrzymaniu regimentu bo fundamentem regimentu nie są oficerowie, ale wy. Godnie reprezentujcie szeregi 3. Pułku Piechoty, ale zapłata będzie obfita!

Dlatego chciałbym widzieć was wszystkich na zaprzysiężeniu pułku i sztandaru 14 lutego o godzinie 20:30. Oto adres TeamSpeak: 78.46.67.122:9991

Bądzcie punktualnie żołnierze! Licze na was!

Hubal

Pułkownik 3. Pułku Piechoty Xięstwa Waszawskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>